Следи нѐ
To Top

ВЕСТИ

  • Муслиманите го слават Курбан Бајрам

    Верниците од муслиманската вероисповед денеска го слават празникот Курбан Бајрам.

    ВестиИнформативна Редакцијаавгуст 21, 2018
  • Сончево и топло со локална облачност

    Времето во Македонија ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност, а попладне во планинските подрачја облачноста наместа...

    ВестиИнформативна Редакцијаавгуст 18, 2018
реклама

СЦЕНА

НАУКА

Популарно.мк претставува производ на млада и амбициозна новинарска екипа која веќе две години е дел од интернет просторот.

Содржината е заштитена со авторски права и е забрането секакво неовластено користење, реемитување и преземање на содржината во делови или во целост без писмена дозвола од нашата редакција.

Адреса: бул. АВНОЈ 112/24

Контакт телефон: 071-605-426

Емаил: info@popularno.mk

Редакција на информативен веб сајт Популарно.мк

Содржината е заштитена со авторски права © 2018 Овозможено од GPTM Production

error: Содржината е заштитена со авторски права.